44A0111-24-9-MX är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
I lager: 0
Datablad
24 AWG Kopplingstråd (dubbel vägg) Vajer 19/36 White 600V Ange antal fot i orderkvantitet
44A0111-24-9-MX
DigiKeys produktnummer
44A0111-24-9-MX-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0111-24-9-MX
Beskrivning
HOOK-UP DL STRND 24AWG WHT FEET
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,040" (1,02mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,0031" (0,080mm)
Serie
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Spänning
600V
Arbetstemperatur
-65°C-150°C