44A0111-24-0-MX
DigiKeys produktnummer
484-44A0111-24-0-MX-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0111-24-0-MX
Beskrivning
HOOK-UP DLWALLSTRND24AWGBLK FEET
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd (dubbel vägg) Vajer 19/36 Svart 600V Ange antal fot i orderkvantitet
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,040" (1,02mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,0031" (0,080mm)
Spänning
600V
Arbetstemperatur
-65°C-150°C