44A0111-24-7-MX
DigiKeys produktnummer
44A0111-24-7-MX-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0111-24-7-MX
Beskrivning
HOOK-UP DUAL STRND 24AWG VIOLET
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd (dubbel vägg) Vajer 19/36 Violett 600V
Kategori
Mantelmaterial (isolering)
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,040" (1,02mm)
Serie
Manteltjocklek (isolering)
0,0031" (0,080mm)
Förpackning
Bulk
Spänning
600V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C