44A0111-24-4-MX
DigiKeys produktnummer
44A0111-24-4-MX-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0111-24-4-MX
Beskrivning
HOOK-UP DL STRND 24AWG YLW 5000'
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd (dubbel vägg) Vajer 19/36 Gul 600V 5000' (1524,0m)
Kategori
Mantelmaterial (isolering)
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,040" (1,02mm)
Serie
Manteltjocklek (isolering)
0,0031" (0,080mm)
Förpackning
Bulk
Längd
5000' (1524,0m)
Spänning
600V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-65°C-150°C