FG22X7R2E334KNT00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Similar
TDK
I lager: 481
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 42
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
I lager: 764
0.33 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R Radial
FG22X7R2E334KNT00
DigiKeys produktnummer
FG22X7R2E334KNT00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FG22X7R2E334KNT00
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 250V X7R RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FG22X7R2E334KNT00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,177" (7,50 x 4,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,335" (8,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)