FA22X7R2E334KNU06 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TDK
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 42
Datablad
0.33 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R Radial
FA22X7R2E334KNU06
DigiKeys produktnummer
445-174234-1-ND - Remsbit (CT)
445-174234-3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA22X7R2E334KNU06
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 250V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FA22X7R2E334KNU06 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,177" (7,50 x 4,50mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,335" (8,50mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)