FK22X7R2E334KN000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 0
Datablad
Similar
TDK
I lager: 481
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Direkt
Murata Electronics
Murata Electronics
0.33 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R Radial
FK22X7R2E334KN000
DigiKeys produktnummer
445-FK22X7R1H334K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FK22X7R2E334KN000
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 250V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
40 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FK22X7R2E334KN000 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,157" (7,50 x 4,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,315" (8,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)