RDER72E334K4K1H03B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Murata Electronics
I lager: 3 644
Datablad
Similar
TDK
I lager: 0
Datablad
0.33 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R Radial
RDER72E334K4K1H03B
DigiKeys produktnummer
490-8920-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RDER72E334K4K1H03B
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 250V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RDER72E334K4K1H03B Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,157" (7,50 x 4,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)