NX3008NBK,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Datablad
Panjit International Inc.
N-kanal 30 V 400mA (Tc) 350mW (Ta), 1,14W (Tc) Ytmontering TO-236AB