NX3008PBK,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Toshiba Semiconductor and Storage
I lager: 10 012
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 0
Datablad
Diotec Semiconductor
P-kanal 30 V 230mA (Ta) 350mW (Ta), 1,14W (Tc) Ytmontering TO-236AB