PMEG3002EEFZ | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PMEG3002EEFZ |
Beskrivning | DIODE SCHOTTK 30V 200MA DFN06032 |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 30 V 200mA Ytmontering DFN0603-2 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Omvänd återhämtningstid (trr) 2 ns |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 2.1 µA @ 30 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ Vr, F 7pF vid 10V, 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 30 V | Leverantörens enhetsförpackning DFN0603-2 |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 200mA | Arbetstemperatur - koppling 150°C (max.) |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 520 mV @ 200 mA | Basproduktens nummer |
Hastighet Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet |