R1612-24.000-8-1010-EXT-TR-NS2
DigiKeys produktnummer
2151-R1612-24.000-8-1010-EXT-TR-NS2TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-R1612-24.000-8-1010-EXT-TR-NS2CT-ND - Remsbit (CT)
2151-R1612-24.000-8-1010-EXT-TR-NS2DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R1612-24.000-8-1010-EXT-TR-NS2
Beskrivning
CRYSTAL 24.000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,25)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,049" (1,60 x 1,25mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)