BZX84-C2V7,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 656 292
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 818
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 6 000
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
I lager: 9
Diotec Semiconductor
onsemi
Dioder - zener 2.7 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB