MS1V-T1K-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QC är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Micro Crystal AG
I lager: 9 547
Datablad
Similar
Micro Crystal AG
I lager: 3 228
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 12,5pF 60 kOhms Cylindrisk kapsling, radial
MS1V-T1K-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QC
DigiKeys produktnummer
2195-MS1V-T1K-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Remsa och spole (TR)
2195-MS1V-T1K-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QCCT-ND - Remsbit (CT)
2195-MS1V-T1K-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MS1V-T1K-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QC Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
Fyrkantig metallkapsling
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,240" x B 0,079" (6,10 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,082" (2,08mm)
Lastkapacitans
12,5pF