MS1V-T1K-32.768KHZ-12.5PF-10PPM-TA-QC
DigiKeys produktnummer
2195-MS1V-T1K-32.768KHZ-12.5PF-10PPM-TA-QCTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±10ppm Kristaller 12,5pF 60 kOhms Cylindrisk kapsling, radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MS1V-T1K-32.768KHZ-12.5PF-10PPM-TA-QC Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
Fyrkantig metallkapsling
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,240" x B 0,079" (6,10 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,082" (2,08mm)
Lastkapacitans
12,5pF