MS1V-T1K-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC
DigiKeys produktnummer
2195-MS1V-T1K-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Remsa och spole (TR)
2195-MS1V-T1K-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCCT-ND - Remsbit (CT)
2195-MS1V-T1K-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 60 kOhms Cylindrisk kapsling, radial
EDA-/CAD-modeller
MS1V-T1K-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,240" x B 0,079" (6,10 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,082" (2,08mm)
Lastkapacitans
9pF