MS3V-T1R-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC
DigiKeys produktnummer
2195-MS3V-T1R-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Remsa och spole (TR)
2195-MS3V-T1R-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCCT-ND - Remsbit (CT)
2195-MS3V-T1R-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 65 kOhms Cylindrisk kapsling, radial
EDA-/CAD-modeller
MS3V-T1R-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
65 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
Fyrkantig metallkapsling
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,205" x B 0,055" (5,20 x 1,40mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,058" (1,48mm)
Lastkapacitans
9pF