C931U222MVWDBAWL40 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Similar
2200 pF ±20% 400VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C931U222MVWDBAWL40
DigiKeys produktnummer
C931U222MVWDBAWL40-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C931U222MVWDBAWL40
Beskrivning
CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C931U222MVWDBAWL40 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Storlek/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)