C961U222MWWDBAWL45 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
2200 pF ±20% 760VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C961U222MWWDBAWL45
DigiKeys produktnummer
C961U222MWWDBAWL45-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C961U222MWWDBAWL45
Beskrivning
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C961U222MWWDBAWL45 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,512" diam. (13,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)