C961U222MWWDBAWL35 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 142
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Similar
2200 pF ±20% 760VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C961U222MWWDBAWL35
DigiKeys produktnummer
C961U222MWWDBAWL35-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C961U222MWWDBAWL35
Beskrivning
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C961U222MWWDBAWL35 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y1
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,512" diam. (13,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)