C921U222MUVDBAWL40 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
2200 pF ±20% 400VAC Keramiska kondensatorer Y5V (F) Radial, skiva
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U222MUVDBAWL40
DigiKeys produktnummer
C921U222MUVDBAWL40-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C921U222MUVDBAWL40
Beskrivning
CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C921U222MUVDBAWL40 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y1
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)