C0402T104K4RALTU är slut i lager och kan restnoteras.
KEMET
I lager: 29 730
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
TDK
Uppgradering
TDK
0.1 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)