C0402T104K4RCLTU är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 29 730
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
TDK
Uppgradering
TDK
0.1 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
C0402T104K4RCLTU
DigiKeys produktnummer
399-C0402T104K4RCLTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C0402T104K4RCLTUCT-ND - Remsbit (CT)
399-C0402T104K4RCLTUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402T104K4RCLTU
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0402T104K4RCLTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)