CGJ2B3X7R1E104K050BB har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 875 183
Datablad
Direkt
YAGEO
I lager: 6 728
Datablad
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Murata Electronics
0.1 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)