APALPA22K51
DigiKeys produktnummer
455-3090-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
APALPA22K51
Beskrivning
SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 2"
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Sockel till stift Tenn 2,00" (50,80mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Längd
2,00" (50,80mm)