APAPA22K102
DigiKeys produktnummer
455-3355-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
APAPA22K102
Beskrivning
JUMPER SPHD-001T-P0.5 X2 4"
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Uttag till uttag Tenn 4,00" (101,60mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Tillverkare
JST Sales America Inc.
Kontaktytbehandling
Tenn
Serie
Färg
Svart
Förpackning
Bulk
Antal rader
1
Artikelstatus
Aktiv
Antal ledare
1
Kontaktände
Uttag till uttag
Basproduktens nummer
Längd
4,00" (101,60mm)