APAPA22K203
DigiKeys produktnummer
455-3356-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
APAPA22K203
Beskrivning
JUMPER SPHD-001T-P0.5 X2 8"
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Uttag till uttag Tenn 8,00" (203,20mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Längd
8,00" (203,20mm)