APAPA22K305
DigiKeys produktnummer
455-3086-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
APAPA22K305
Beskrivning
JUMPER SPHD-001T-P0.5 X2 12"
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Uttag till uttag Tenn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Längd
12,0" (304,8mm)