APALPA22K305
DigiKeys produktnummer
455-3092-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
APALPA22K305
Beskrivning
SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 12
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Sockel till stift Tenn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Längd
12,0" (304,8mm)