APALPA22K254
DigiKeys produktnummer
455-3337-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
APALPA22K254
Beskrivning
SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 10
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Sockel till stift Tenn 10,0" (254,0mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Kontaktände
Sockel till stift
Basproduktens nummer
Längd
10,0" (254,0mm)