FX11A-80S/8-SV(92) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Bilden för FX11A-80S/8-SV(92) är inte tillgänglig
FX11A-80S/8-SV(92)
DigiKeys produktnummer
FX11A-80S/8-SV(92)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX11A-80S/8-SV(92)
Beskrivning
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
80 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX11A-80S/8-SV(92) Modeller
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
2,5mm, 3mm
Antal positioner
80
Höjd över kort
0,083" (2,10mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)