FX11B-80P/8-SV(92) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Bilden för FX11B-80P/8-SV(92) är inte tillgänglig
FX11B-80P/8-SV(92)
DigiKeys produktnummer
FX11B-80P/8-SV(92)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX11B-80P/8-SV(92)
Beskrivning
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
80 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX11B-80P/8-SV(92) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Jordplatta, mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
4,00µin (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
2,5mm
Antal positioner
80
Höjd över kort
0,084" (2,13mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)