FX11LA-80P/8-SV(92)
DigiKeys produktnummer
H125775TR-ND - Remsa och spole (TR)
H125775CT-ND - Remsbit (CT)
H125775DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX11LA-80P/8-SV(92)
Beskrivning
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
80 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX11LA-80P/8-SV(92) Modeller
Egenskaper
Kortguide, jordplatta, mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
2mm
Antal positioner
80
Höjd över kort
0,075" (1,90mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)