GC VJLPL1.13-KQKS-V2V3-1-350-R18
DigiKeys produktnummer
475-GCVJLPL1.13-KQKS-V2V3-1-350-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GCVJLPL1.13-KQKS-V2V3-1-350-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GCVJLPL1.13-KQKS-V2V3-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED OSLON PURE 1414 CYAN 488NM
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg null Cyan 488nm (485nm-500nm) 0505 (metrisk 1313)
Kategori
Ström - max
1A
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
85lm (typ)
Serie
Temperatur - test
25°C
0505 (metrisk 1313)
Våglängd
488nm (485nm-500nm)
Storlek/dimension
L 0,055" x B 0,055" (1,40 x 1,40mm)
Ström - test
350mA
Höjd - monterad (max)
0,037" (0,95mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,74V
Termisk resistans för inkapsling
6,4°C/W