GB VJLPL1.13-HTJP-B1B3-1-350-R18
DigiKeys produktnummer
475-GBVJLPL1.13-HTJP-B1B3-1TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GBVJLPL1.13-HTJP-B1B3-1CT-ND - Remsbit (CT)
475-GBVJLPL1.13-HTJP-B1B3-1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED OSLON PURE 1414 BLUE 468NM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg null Blue 468nm (460nm-475nm) 0505 (metrisk 1313)
Kategori
Ström - max
1A
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
44lm (39lm-48lm)
Serie
Temperatur - test
25°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
0505 (metrisk 1313)
Våglängd
468nm (460nm-475nm)
Storlek/dimension
L 0,055" x B 0,055" (1,40 x 1,40mm)
Ström - test
350mA
Höjd - monterad (max)
0,037" (0,93mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,85V