GT PSLR31.13-LUMQ-T1T2-1-150-R18
DigiKeys produktnummer
475-GTPSLR31.13-LUMQ-T1T2-1-150-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GTPSLR31.13-LUMQ-T1T2-1-150-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GTPSLR31.13-LUMQ-T1T2-1-150-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED DURIS S5 GREEN 540NM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg DURIS® S 5 Grön 540nm (typ) 1212 (metrisk 3030)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GT PSLR31.13-LUMQ-T1T2-1-150-R18 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Ström - max
200mA
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
187lm (164lm-210lm)
Serie
Temperatur - test
25°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Våglängd
540nm (typ)
Leverantörens enhetsförpackning
SMD
Ström - test
150mA
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
6,25V
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)