GB PSLM31.13-ETFR-56-1-100-R18
DigiKeys produktnummer
475-GBPSLM31.13-ETFR-56-1-100-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GBPSLM31.13-ETFR-56-1-100-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GBPSLM31.13-ETFR-56-1-100-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GB PSLM31.13-ETFR-56-1-100-R18
Beskrivning
LED DURIS S 5 BLUE 470NM 2SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg DURIS® S 5 Blue 476nm (472nm-480nm) 1212 (metrisk 3030)
Kategori
Ström - max
200mA
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
12lm (10lm-14lm)
Serie
Temperatur - test
25°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Våglängd
476nm (472nm-480nm)
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Ström - test
100mA
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,85V
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)