GW VJLPL1.UL-MPMR-G3G4-1-350-R18
DigiKeys produktnummer
475-GWVJLPL1.UL-MPMR-G3G4-1-350-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWVJLPL1.UL-MPMR-G3G4-1-350-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GWVJLPL1.UL-MPMR-G3G4-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED OSLON PURE 1414 LIME
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg null Kalk 0505 (metrisk 1313)
Kategori
Ljusflöde vid ström/temperatur
198lm (typ)
Tillv.
Temperatur - test
25°C
Storlek/dimension
L 0,055" x B 0,055" (1,40 x 1,40mm)
Ström - test
350mA
Höjd - monterad (max)
0,037" (0,95mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,93V
Termisk resistans för inkapsling
5,8°C/W
Lumen/Watt @ ström - test
193 lm/W
Basproduktens nummer
Ström - max
1A