L77DFCF37S är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
NorComp Inc.
I lager: 15
I lager: 0
Bilden för L77DFCF37S är inte tillgänglig
L77DFCF37S
DigiKeys produktnummer
L77DFCF37S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DFCF37S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödkopp
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C