L777DFC37P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
Bilden för L777DFC37P är inte tillgänglig
L777DFC37P
DigiKeys produktnummer
L777DFC37P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777DFC37P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C