L77DFC37S1ATNRM6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
NorComp Inc.
NorComp Inc.
Bilden för L77DFC37S1ATNRM6 är inte tillgänglig
L77DFC37S1ATNRM6
DigiKeys produktnummer
L77DFC37S1ATNRM6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DFC37S1ATNRM6
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C