L717DFC37POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DFC37POL2
DigiKeys produktnummer
L717DFC37POL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DFC37POL2
Beskrivning
CONN D-SUB PLG 37POS PNL MT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717DFC37POL2 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
2
Kontaktform
Maskinbearbetad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C