Bilden för L777DFCH37PAM4 är inte tillgänglig
L777DFCH37PAM4
DigiKeys produktnummer
L777DFCH37PAM4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777DFCH37PAM4
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,319" (8,10mm)
Egenskaper
Jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Mässing
Flänsfunktion
Kortets sida (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C