L717SDA15PC309
L717SDA15PC309
L717SDA15PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15PC309
DigiKeys produktnummer
L717SDA15PC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDA15PC309
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
EDA-/CAD-modeller
L717SDA15PC309 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
250V
2 (DA, A)
Ledningsdimension
20AWG
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C