L77SDAH15SOL2RM8
L77SDAH15SOL2RM8
L77SDAH15SOL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDAH15SOL2RM8
DigiKeys produktnummer
L77SDAH15SOL2RM8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDAH15SOL2RM8
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L77SDAH15SOL2RM8 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås
Spänningsvärde
250V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C