L77SDAH15SOL2 (back)
L77SDAH15SOL2
L77SDAH15SOL2
L77SDAH15SOL2
DigiKeys produktnummer
L77SDAH15SOL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDAH15SOL2
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L77SDAH15SOL2 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C