L77SDA15SOL2
L77SDA15SOL2
L77SDA15SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDA15SOL2
DigiKeys produktnummer
L77SDA15SOL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDA15SOL2
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L77SDA15SOL2 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C