L717DBH25P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 148
Datablad
Bilden för L717DBH25P är inte tillgänglig
L717DBH25P
DigiKeys produktnummer
L717DBH25P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DBH25P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C