L77DB25SV
L77DB25SV
L77DB25SV
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DB25SV
DigiKeys produktnummer
L77DB25SV-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DB25SV
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L77DB25SV Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C