L77DB25S1AMNRM6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
Similar
NorComp Inc.
I lager: 394
Datablad
I lager: 3
I lager: 0
Bilden för L77DB25S1AMNRM6 är inte tillgänglig
L77DB25S1AMNRM6
DigiKeys produktnummer
L77DB25S1AMNRM6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DB25S1AMNRM6
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Kontaktform
Maskinbearbetad
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C